Yükleniyor...

HABERLER

kamilgulpinar.com

27 Nisan 2018| KAYNAK f5haber.com

Obezite cerrahisi sonrası egzersiz yapmak neden önemli?

KAMILGULPINAR.COM

Bugün ciddi bir kitlesel sağlık sorunu olan obezite, acil önlem alınmadığı takdirde önümüzdeki 50 yıl daha sorun olmaya devam edecek. Obezite tedavisinde çok önemli bir yeri olan cerrahi girişimlerle ilgili sorularımızı cevaplayan Genel Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Kamil Gülpınar, kilo kaybının sürdürülebilir olması için operasyon sonrası egzersiz yapmanın önemine dikkat çekti.

DAHA FAZLASI
13 Mart 2018| KAYNAK sabah.com.tr

Obezite cerrahisi sonrası diyette proteinin önemi

KAMILGULPINAR.COM

Yaşadığımız çağın en önemli sağlık sorunu kabul edilen obezite, acil olarak önlem alınmazsa önümüzdeki 100 yıl da sorun olmaya devam edecek gibi görünüyor.

DAHA FAZLASI
26 Şubat 2018| KAYNAK milliyet.com.tr

Obezite cerrahisi sonrası gebelik

KAMILGULPINAR.COM

Obezite kaynaklı üreme sorunlarının gelecek yıllarda daha çok görüleceğini öngören Genel Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Kamil Gülpınar, obezite cerrahisi sonrası gebeliğin daha sağlıklı olduğuna değindi ve operasyon sonrası gebelik süreciyle ilgili önemli bilgiler paylaştı.

DAHA FAZLASI
22 Ocak 2018| KAYNAK sabah.com.tr

Obezite ameliyatı sonrası beslenmeye dikkat!

KAMILGULPINAR.COM

Günümüzde sağlığı ciddi şekilde tehdit eden sorunların başında gelen obezite hakkında açıklamalarda bulunan Genel Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Kamil Gülpınar, tedavi sonrası beslenmenin önemine dikkat çekti.

DAHA FAZLASI
5 Aralık 2017| KAYNAK mynet.com

Tiroid cerrahisi artık çok daha kolay!

KAMILGULPINAR.COM

Vücudumuzun metabolizmasının sağlıklı çalışabilmesi, başka bir deyişle enerjimizin ihtiyaç duyan organlara dengeli dağıtımının sağlanabilmesi için hayati önemi olan 2 salgı, tiroid bezi tarafından salgılanır. Boynumuzun ortasındaki kıkırdağın altında bulunan tiroid bezleri, iyi ya da kötü huylu tümörler, boyutlarının büyük olması, az ya da fazla çalışmaları gibi sebeplerle vücutta pek çok farklı hastalığa yol açabilir.

DAHA FAZLASI
27 Kasım 2017| KAYNAK gazetevatan.com

Transit Bipartisyon ile yeni bir hayat sizleri bekliyor!

KAMILGULPINAR.COM

Diyabet, değişen yaşam ve beslenme alışkanlıkları sonucu giderek artan ve hayat boyu birlikte yaşamayı gerektiren kronik bir hastalık.

DAHA FAZLASI
Top