Ekibimiz

DİLEK BAŞARAN

Merhaba ben Dilek BAŞARAN 2000 yılında Ankara’da doğdum. 2018 yılında Özel Fatih İlgi Anadolu Sağlık Meslek Lisesi’nden mezun olduktan sonra LİV HOSPİTAL de Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniğinde hemşire olarak görev aldım. 2019 yılında kazandığım Amasya Üniversitesi Suluova Meslek Yüksekokulu Acil Durum ve Afet Yönetimi bölümünden 2021 yılında mezun oldum. Ayrıca Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik bölümüne devam etmekteyim. Bu süreçlerde çeşitli kurumlarda stajlarımı tamamladım. 2021 yılının Ekim ayı itibari ile de PROF. DR. Kamil GÜLPINAR Obezite Ve Metabolik Cerrahi Kliniği’nde sekreter olarak görev almaktayım.

ALEYNA KUNTER

Merhaba ben Aleyna KUNTER 1998 yılında Ankara’da doğdum. 2017 yılında Ankara Atatürk Lisesi’nden mezun olduktan sonra aynı yıl başladığım Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden 2021 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldum. Bu süreçte pek çok ulusal ve uluslararası kongreye ve eğitime katıldım, çeşitli diyet merkezlerinde stajlarımı tamamladım. Ardından 2 farklı spor merkezinde beslenme eğitimi ve bireysel danışmanlıklar verdim. 2021 Kasım ayı itibariyle de PROF. DR. Kamil GÜLPINAR Obezite Ve Metabolik Cerrahi Kliniği’nde bariatrik cerrahi diyetisyeni olarak görev yapmaktayım.

Sıla Aybüke ÖZEL

Merhaba,

Ben Sıla Aybüke ÖZEL. TED Üniversitesi %100 İngilizce Psikoloji lisans bölümünden mezun oldum. Aynı zamanda yine lisans eğitimim boyunca TED Üniversitesinde Hukuk bölümünü ekdal olarak tamamladım. Lisans müfredatım boyunca, psikolojinin farklı alt alanlarında kapsamlı bilgiler edindim ve çok disiplinli bir bağlamda çalıştım. Birçok projeye, gönüllü stajlara, seminerlere ve workshoplara katıldım. Çeşitli terapi eğitimleri aldım ve almaya devam ediyorum. 2022 Nisan ayı itibariyle PROF. DR. Kamil GÜLPINAR Obezite Ve Metabolik Cerrahi Kliniği’nde bariatrik cerrahi psikoloğu olarak görev yapmaktayım.